Metin2 Suceava

Server PvM mode nivel maxim 150 rate 500!

AcasaInregistrareConectare
Acest Forum este in lucru!

Distribuiţi | 

Cerere GameMaster *Angel*

In jos 
AutorMesaj
blackangelx8

Data de inscriere : 03/06/2016

MesajSubiect: Cerere GameMaster *Angel*   Vin Iun 03, 2016 10:30 pm

Nume : Gimbir
Prenume : Angel
Nume in Joc : Archer850
Experienta De GM! : 3-4 ani
Ai mai fost GM? : Da
Stii Comenzile? : Da
Activitate pe forum?(nu obligatoriu) : Da
ID : Skype Si Bineinteles Microfon(Nu obligatoriu)! angel.gimbir1 , nu prea folosesc skype dar daca o sa fie acceptata cererea o sa intru mai des Smile
Minim 15 Ani! : fac 17
Ai cateva de reclame facute pentru Suceava ?(+dovada) Nu este obligatoriu : Nu inca dar am multi prieteni care joaca metin deci am cui sa ii fac reclama , asta nu ar fi o problema
Ai ajutat comunitatea Suceava? cu un like pe facebook ? : Nu stiu pagina oficiala a metinului dar cand o sa o aflu o sa o trimit mai departe pentru a va ajuta cu like-uri si desigur o sa dau si eu
Esti dispus sa ajuti zilnic serverul cu un vot pe topurile de pe site? : Desigur , daca nu am scoala sau chestii de genul sunt dispus oricand
Ai citit regulamentul? : Da l-am citit inainte sa imi fac cont Smile
De ce doresti sa devii GM pe Suceava? : Imi place sa ajut lumea si nu doar in jocuri si in realitate si vreau sa fac parte din staff pentru ca imi place foarte mult ideea ca ajut lumea cand au nevoie de mine
Si Cum Poti Ajuta Serverul Suceava? : Reclame pe toate grupurile de pe facebook din care fac parte , pot asista la eventuri , etc .
Sus In jos

Cerere GameMaster *Angel*
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Metin2 Suceava :: Official Mt2Suceava :: Cereri GM-
Mergi direct la: